Ceník dopravy

Sleva 100 Kč u nákupů nad 2000 Kč. Použijte slevový kupón:
SLEVANADOPRAVU

Zásilky po ČR

Česká pošta
Balík do ruky

Při platbě převodem: 108,-
Při platbě dobírkou: 182,-


PPL - expresní zásilka

Při platbě převodem: 118,-
Při platbě dobírkou: 188,-


Slovensko

Slovenská pošta

Převodem: 138 Kč / 5,5 €
Na dobírku: 182 Kč / 7,3 €


UPS na Slovensko

Převodem: 148 Kč / 5,9 €
Na dobírku: 188 Kč / 7,5 €


Sleva na dopravu
Slevy na dopravu

Provoz nepřerušen. Internetový obchod je stále v provozu, prodej a zasílání není přerušeno. Zaměstnanci skladu i řidiči jsou chráněni — vybaveni rouškami, rukavicemi i dezinfekčními gely.

Fialová příšerka Pi (42 cm)

Výrobce Plyšové hračky Folkmanis
Rozměr 42 × 30 × 10 cm
Dostupnost již se nevyrábí

Cena Plyšák není v prodeji

manasek-fialovy-folkmanis
manasek-pi-priserka-folkmanis
pi-fialova-priserka-folkmanis
 
Plyšové hračky Folkmanis

Plyšová příšerka

Koukáš na animované filmy? Pokud ano, tak je možné, že jsi někde už zahlédl tuto roztomilou, ale velice neposednou fialovou příšerku Pi. Tato plyšová kráska má nádherný fialový kožíšek, zlaté bříško, výstupky na hlavě, a dokonce i zlaté blány mezi prsty. Když se na ni podíváš, možná ti bude trošičku připomínat draka, ale neboj! Její zuby budí pouze strach, ale nekoušou. Příšerka Pi je velice živý tvor, a proto budeš k jejímu zkrocení možná potřebovat i pomoc kamaráda nebo kamarádky. Jeden z vás bude příšerce Pi ovládat hlavu, tlamu a pohyb jedné ruky a druhý bude pohybovat druhou rukou.

Milují vaše děti strašidla, příšerky a další podivné pohádkové postavičky? Z plyšové příšerky Pi budou jednoznačně jásat! Fialový maňásek je skvělou pomůckou, jak rozvíjet dětskou představivost. Zahrajte si s nimi divadlo a uvidíte, že budou nadšené ze společně stráveného času!

Plyšová příšerka Pi je velká 42 cm a je vhodná pro děti od 3 let. Zoubky jsou z měkkého materiálu, který neublíží.. Výhoda plyšových maňásků spočívá zejména ve variabilitě her. Děti se večer mohou přitulit k roztomilým plyšovým hračkám a přes den se mohou vyřádit při vymýšlení fantazijních příběhů, kde si zároveň rozvíjejí svou představivost.

Maňáskovi můžete ovládat hlavu, otevírat tlamu a dokonce pohybovat jednotlivými prsty na obou rukách. Hračku může snadno ovládat jeden člověk, ale je vhodná také pro dva - jeden ovládá pohyb jedné ruky a hlavu, druhý ovládá druhou ruku. Pro lepší přestavu se podívejte na videa s ukázkami obou možností jak maňásek na ruku funguje a také jak je velký.

Tato plyšová hračka momentálně není v prodeji

Podívejte se na podobná plyšová zvířátka od Folkmanis a plyšové hračky jako Plyšová příšerka.

Podrobnosti o plyšákovi

VýrobceFolkmanis / 2946
Vhodné od 36+ měsíců věku
Rozměr 42 × 30 × 10 cm
Kód zboží fol12104944
EAN0638348029461
Čárový kód638348029461

Informace o produktu

Všechny snímky produktu Fialová příšerka Pi mají ilustrační charakter: odchylky v barevnosti mezi snímkem a fyzickým zbožím jsou možné. Zobrazené fotografie od výrobce Folkmanis mohou být markýrované profesionálním fotografem, např. může být plyšák pro potřeby pořízení snímku podepřen, aby seděl nebo stál. Hračky jsou měkké, vycpané, a tak se na tlapkách neudrží a stát často nebudou.

Fialová příšerka Pi video


Plyšák Fialová příšerka Pi je s dalšími plyš hračkami v kategoriích:
Plyšové hračky » ostatní plyšová zvířátka » ostatní zvířátka
Plyšové hračky » Maňásci na ruku
Plyšové hračky » Folkmanis Classics

 
 

Plyšovník | kancelář
Francouzská 94
101 00 Praha 10 - Vršovice


www.plysovnik.cz


tvorba webových stránek