Ceník dopravy

Sleva 100 Kč u nákupů nad 2000 Kč. Použijte slevový kupón:
SLEVANADOPRAVU

Zásilky po ČR

Česká pošta
Balík do ruky

Při platbě převodem: 108,-
Při platbě dobírkou: 182,-


PPL - expresní zásilka

Při platbě převodem: 118,-
Při platbě dobírkou: 188,-


Slovensko

Slovenská pošta

Převodem: 138 Kč / 5,5 €
Na dobírku: 182 Kč / 7,3 €


UPS na Slovensko

Převodem: 148 Kč / 5,9 €
Na dobírku: 188 Kč / 7,5 €


Sleva na dopravu
Slevy na dopravu

Provoz nepřerušen. Internetový obchod je stále v provozu, prodej a zasílání není přerušeno. Zaměstnanci skladu i řidiči jsou chráněni — vybaveni rouškami, rukavicemi i dezinfekčními gely.

Žába kosmonaut (33 cm)

Výrobce Plyšové hračky Folkmanis
Rozměr 33 cm
Dostupnost již se nevyrábí

Cena Plyšák není v prodeji

2837_boy.jpg
2837.jpg
2837
 
Plyšové hračky Folkmanis

Plyšová žába

Líbí se ti kosmonauti a přeješ si jednou se také podívat do vesmíru? Tohle přání ti splnit nemůžeme, ale máme pro tebe něco lepšího ‒ plyšovou žábu kosmonauta. Odvážnou žábu, která sedí v opravdové kosmické lodi. S touto hračkou si můžeš užít spoustu legrace. Prolétněte se spolu po obýváku, v kuchyni nebo na zahradě. Do hry můžeš zapojit také mámu s tátou nebo sourozence. A jakmile budeš unavený, žábu i s lodí zaparkuješ do své postýlky a společně budete spát až do rána. Ale nezapomeň, že žábu z lodi nemůžeš vyndat. Je stále připravena cestovat, proto i v noci bude usínat ve své raketě. Plyšový maňásek se stane tvým oblíbeným kamarádem a také mazlíčkem, protože je velmi příjemný na dotek.

Chcete svému dítěti pořídit kvalitní hračku, která bude rozvíjet jeho fantazii a jemnou motoriku? Pak zvolte plyšového maňáska žábu kosmonauta. Reálně vypadající žába je posazena v kosmické lodi a připravena ke startu. Vaše dítě ji může jednoduše rukou ovládat a hýbat s ní, jak bude chtít.

Plyšová žába kosmonaut měří 33 cm. Je připevněna ke kosmické lodi, ze které ji nelze vyndat. Důraz je kladen na kvalitu materiálu i precizní zpracování. Plyšáci dokonale imitují reálná zvířata. Maňásci dětem umožňují prožívat vlastní příběhy a hračky dokonale ovládat.

Tato plyšová hračka momentálně není v prodeji

Podívejte se na podobná plyšová zvířátka od Folkmanis a plyšové hračky jako Plyšová žába.

Podrobnosti o plyšákovi

VýrobceFolkmanis / 2837
Vhodné od 36+ měsíců věku
Rozměr 33 cm
Kód zboží zabfol0900515
EAN0638348028372
Čárový kód638348028372

Informace o produktu

Všechny snímky produktu Žába kosmonaut mají ilustrační charakter: odchylky v barevnosti mezi snímkem a fyzickým zbožím jsou možné. Zobrazené fotografie od výrobce Folkmanis mohou být markýrované profesionálním fotografem, např. může být plyšák pro potřeby pořízení snímku podepřen, aby seděl nebo stál. Hračky jsou měkké, vycpané, a tak se na tlapkách neudrží a stát často nebudou.

Plyšák Žába kosmonaut je zařazen v kategorii:
Plyšové hračky » Folkmanis Classics

 
 

Plyšovník | kancelář
Francouzská 94
101 00 Praha 10 - Vršovice


www.plysovnik.cz


tvorba webových stránek